12V Cigarette Lighter Plug Adapter Compatible with GMG Green Mountain Grills Parts Davy Crockett Power Converter Cord Style P-1001 P1001 Model: GMG-ADP10A
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • Specification--Input: AC 100V-240Volt 50-60HZ Output: DC 12V Max 10A. Cord Length: 6.5FT longer enough to easy use for any situation. Directly connect the wheel base with the power cord, no other setup required